| Ady321 a întrebat:

Cine stie de unde pot sa cumpar radio casetofon (combina) = (are: cd, caseta, radio) pentru Daewoo Nubira 2? Ca m-am interesat dar masina este pe gaz si nu se baga nimeni sa il repare. Mi s-a spus ca functioneaza cu gaz. Va rog raspuns urgent!

8 răspunsuri:
| florin223 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a112919576

Este ca asta?
Daca da este 100 de lei dar din cate am vazut nu mere pe radio.Ploblema este ca si al meu de pe legaza nu merge pe radio!

| Ady321 explică:

Cred ca nu avea chef sa o repare. Ca eu i-am zis ca nu are cum sa functioneze pe gaz.

| popavlm a răspuns (pentru Ady321):

Eu ma gandesc ca nu prea stia s-o repare d-aia a zis asa

| Ady321 explică (pentru popavlm):

Se poate. Da in orice caz nu sti de unde pot sa fac rost?

| popavlm a răspuns (pentru Ady321):

Intra aici www.be-loud.ro/ si o sa gasesti de toate...

| Ady321 explică:

Am gasit. Multumesc oricum.

| popavlm a răspuns:

Ce functioneaza ma cu gaz, combina? hai nu ma face sa rad ca am buzele crapate...rolling on the floor

| Ady321 explică (pentru popavlm):

Ba mie asa mi s-a spus. Nici eu nu cred. Ori nu o fi avut chef ala so o repare.