| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Buna, pot afla si eu seria de sasiu la o masina dupa numarul de înmatriculare? Vreau sa cumpăr un bmw e60 2005 2.5 tdi si ma intereseaza daca a avut vreun accident sau daca sunt kilometri dati înapoi. Multumesc

3 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Ceri proprietarului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tocmai ca nu dupa numar de inmatriculare se depisteaza lucrurile astea ci dupa seria de sasiu pe care o ceri prorpietarului.

| Vasilemarianboldoi123 a răspuns:

Buna,pot afla și seria de șasiu la o mașină după numărul de înmatriculare? Vreau sa cumpăr un audi A4 B7 2006 2.0 TDI și mă interesează dacă a avut accident