| Lamasanu a întrebat:

Bună seara!
Ați făcut vreodată comandă de Piese Auto Noi de la site-ul autoeco.ro?
Adică sunt Legit sau sunt Fake?
Întreb pentru că mi se par piese foarte ieftine. De ex. un filtru de conbustibil la un Fiat Punto 176 e 12 Lei Nou, și un set de saboți frână 37 Lei.
Ofer funda!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am comandat de la ei, dar par ok. Au preturi la fel ca autokarma sau targuldepiese, de la care am comandat si sunt de incredere.
Ai grija ce piese comanzi, nu te arunca pe branduri ieftine, ca le pui degeaba.
La frana cauta saboti Ferodo, ATE sau Febi, la filtre Ufi sau Mann, mai ales daca e masina diesel.

| Lamasanu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Este 1.2 benzină 1998