| ikebana2 a întrebat:

doresc si eu niste recomandari in ceea ce priveste un detector de radar bun pana in suma de 600-700 ron si daca se poate si niste siteuri de incredere pentru achizitionarea lor.Multumesc!

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ia-ti statie auto! Te ajuta mult mai mult! Sau daca vrei sa economisesti bani dar vrei sa mergi mai repede procedeaza cum procedez eu laughing) Merg la limita legala, depasesc cu 10 km/h sa ma incadrez in prima amenda, fara puncte si cand vad ca ma depaseste unu cu statie si se tot duce, ma depaseste inca unu si tot asa, ma tin dupa elwinking

| Neo12 a răspuns:

Bună.
Recomand site-ul eMag, iar de acolo îţi poţi alege tu unul şi poţi face comparaţie între produse.
O seară bună!

| MariusF23 a răspuns:

Detectoarele de radar sunt cam inutile in ziua de azi, majoritatea aparatelor radar instalate pe masinile de politie sunt cu instant-on, adica pornesc atunci cand esti mai aproape ca sa te opreasca. E mai folositoare o statie, sau poti efectua metoda colegului Cristi, te tii dupa cei cu statii.

| Florian20405 a răspuns:

Buna seara!
600-700ron doar pentru un antiradar?
Recomand statie auto, este "cel mai bun antiradar".
http://www.tocmai.ro/detector-radar-cobra-xrs-9545-20195079.html