| mihaidianu a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva in legatura cu o achzitie ce urmeaza sa o fac! Am gasit un scuter Piaggio x9 de 180cc, argintiu, 26.000 de km, an 2000, pret 785euro dar il lasa la 700. Scuterul arata ireprosabil, nu are o zgarietura pe el. As vrea sa va intreb daca acesti 26.000 de km nu sunt cam multi pentru motorul acesta! As dori opinii de la detinatorii de acest scuter sau care au auzit despre fiabilitatea acestui motor! Sau carea au reparat acest scuter. Dau funda! Va astept cu raspunsuri!

1 răspuns:
| VallyVally a răspuns:

Stai linistit, e facut sa mearga cu viteza asta, daca era o problema, nu il mai scotea nimeni la vanzarewinking Funda?