| AestheticPerf a întrebat:

Buna, TPU! Ce sa aleg intre Audi a3 1.9 TDI 2006 si BMW E90 320D 2006? Pretul aproximativ acelasi. Vorbim de fiabilitate, intretinere si avand in vedere avand peste 210000km.

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Eu as alege Audi. Distributie pe curea, tractiune fata, directia este simpla (a3-ul nu are brate multe). Nu ai treaba cu cardan, grup, flansa cardan etc

1 răspuns:
| DanielIlie a răspuns:

WV Passat sau Golf ☺. Audi și BMW sunt foarte scumpe la piese, iar în reprezentanța oficială rar găsești profesioniști adevărați, de prețuri nu mai vorbesc. Nu te grăbi! Succes!