| NaturalLl a întrebat:

Voi ce m-ati sfatui sa aleg? Voi ce ati alege sa va luati dintre un Audi A4 2002 1.9 TDI, un BMW Seria 3 320d 2.0 TDI sau un Audi A6 2006 2.0 TDI? Si de ce? As dori detalii privind consumul, dar si alt fel de detalii despre vehicule.

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Audi a6, consuma ok, e hidramata, arata super e limuzina de lux, are toate optiunile pe care le vrei, si cred ca e mai ieftina decat bmw-ul, a4 nici nu incape in discutie.

| NaturalLl explică (pentru florinflorescu):

Cam ce consum are? Si la intretinere cat m-ar costa?

| florinflorescu a răspuns (pentru NaturalLl):

Consum 7-8% exterior cam 9% in oras, intretinerea e ok.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu as renunta la marcile premium si mi as lua o masina care nu are 15 ani totusi

| Cyrano a răspuns:

Audi A4 2002 1.9 TDI. Mai ieftin la intretinere.

| NaturalLl explică (pentru Cyrano):

Si cam ce consum?

| RazvanCheluCostin a răspuns:

Audi A6 2006