| d3nnisbye a întrebat:

pot lua exmenul auto facand numai chestionare pe drpciv.ro?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, daca ai sansa. Te sfatuiesc sa studiezi si legislatia, in principal OUG 192/2005, Regulamentul de aplicare, aprobat prin HG 1391/2006 si Ordinul MAI 268/2010. Succes si numai bine!

| mgtow a răspuns:

DA pentru ca sunt identice cu cele de la examen.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| cineva1992 a răspuns:

100% DA dar trebuie si ceva sa inveti din carte daca faci la chestionare 24-25 puncte il iei 100% lasa-mi un id daca vrei sa vb Salut!

| MrPink a răspuns:

Nu laughing

| xelaalex22 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai si ore facute la o scoala auto parca si trebuie sa stii legislatia...