| obeznac a întrebat:

Stiti o scoala de soferi in PH ( Ploiesti) pentru categoria AM, A1 cu preturi bune? (si cam cat ar costa la sfarsit)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM il primesti odata cu B-ul. Instructorii de A din Ploiesti sunt cam incompetenti, dar daca vrei sa vezi cum merge treaba si sa vorbesti cu ei, mergi la poligon, langa stadionul Astra. Langa cimitir acolo. Ii gasesti de luni pana vineri de pe la 8-9 pana seara. Scoala duce undeva la vreo 1200 lei. Nu cred sa fie pret mai redus pentru A1.