| Cameleonnn a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr o bicicletă bună cu frână disc. Eu m-am uitat la first bike stone 77. Vreau una până în 1000 lei. Ziceţi-mi dacă vi se pare bună sau daţi-mi alte exemple. Fundăăă

Răspuns Câştigător
| kittyroxy_3562 a răspuns:

E o bicicleta geniala si fratele meu are de vreo 2 ani si ii place la nebunie ti-o recomand cutot sufletul nu pot sa iti recomand una mai buna la pretul astahappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Mie unu mI-se pare un lucru bun iti regomand sa o i-ei