| Alion a întrebat:

Vreau sa-mi schimb bicicleta si am gasit cateva configuratii destul de bune (mountain bike-uri cu suspensie full si frana pe disc ), insa am un buget limitat si am de ales intre DHS si First Bike. Care firma e mai buna, mai ieftina la piese de schimb, mai serioasa, face produse mai longevive si mai rezistente? NU IMI SPUNETI SA NU ALEG NICIUNA CA NU E FIRMA BUNA, ETC. RASPUNDETI DOAR LA INTREBARE! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Intre dhs si first bike. happy ia-ti dhs e mult mai buna. este o firma serioasa si vei fii multumit de dhs-ul tau! happy