| Radu81818 a întrebat:

Buna ziua! Am făcut în urmă cu aproximativ o lună evacuare la mașină, mai exact anulată finala și făcut traseu r32 cu 2 ieșiri pe mijloc Y (golf 5 1.4 tsi) nu sunt prea mulțumit de sunet, vreau ceva ce sa se audă mai tare, mă gândeam să anulez intermediara și în locul la intermediara sa pun inox de 63, ce părere aveți? Și aștept niste sfaturi, Mulțumesc!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu mai ai nevoie de talon... Sigur.

| Radu81818 explică (pentru suntserios):

Am cerut sfaturi, sunt conștient că rămân fara talon și îmi asum chestia asta, cer sfaturi

| suntserios a răspuns (pentru Radu81818):

Pai sfat ți am dat și eu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sfat: Maturizeaza-te!
Cu placere.

| KovacsB a răspuns:

Daca ai motor de ascutitoare cum ai vrea sa se auda?

| Radu81818 explică:

Și vreau să știu ce ar fi mai ok, pentru că am înțeles de la niște persoane că țeava de toba ar fi mai gălăgioasă decât cea inox