| Mariusmrry a întrebat:

am si eu o intrebare.
Mi-a fost retinut acum saptamani certificatul masinii pe baza ca nu a fost înscrisă la timp. Mentionez ca am contractul de vanzare cumpărare, detin fiscal si am luat-o in evidență la primărie in schimb nu mai pot da de proprietarul din carte al masinii pentru ca masina a tot fost dată din fiscal in fiscal. Intrebarea mea este daca il pot recupera cu actele pe care le dețin sau in schimb ce pot face să-l recuperez?
Multumesc pentru timpul acordat.

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Nu cred ca iti poate face ceva vechiul proprietar. Mergi la drpciv si intreaba acolo.