| Mirunache a întrebat:

Imi doresc o masina noua sau aproape noua, cu buget de 8000-10000, automata, cu impozit cat mai mic si consum redus, aerodinamica, cu un interior care sa se apropie de lux, adecvata pentru o mama cu 2 copii.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Uita-te la modele skoda, e cam 13-14 mii una noua (deci in bugetul tau iei un SH foarte bun). Au si cateva modele cu portbagajul mare, daca vrei mult spatiu, sau modele mai mici.

| cristimihailov a răspuns:

Nu cred ca vei gasi asa ceva nici daca suma e in euro.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Https://www.olx.ro/......dOl2X.html promoted
...Treaba cu adecvata pentru o mama cu 2 copii, automata, impozit mic se cam indeplinesc conditiile. Amu, un corsa nu e chiar de lux dar are interior dragut.