| Cosminel1192 a întrebat:

Care sunt costurile anuale de intretinere la un BMW 320 din 2002-2004? Aproximativ(fara combustibil)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum o folosesti, depinde cum a fost masina intretinuta, depinde cad de bine vrei sa ai grija de ea samd.

daca ai sub 30 ani doar RCA se duce pe la vreo 2000ron pe an

| Cosminel1192 explică (pentru suntserios):

Si daca este proprietatea unei persoane de 40 de ani?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde cat de cioban e soferul si cat merge cu el. Poti sa-l farami in 2 zile sau poti sa nu bagi niciun ban in el, in special daca sta in fata blocului ca nu-i bagi combustibil. In gnr, o masina mai veche de 10 ani iti scoate destui bani din buzunar.

| Florian20405 a răspuns:

Depinde cat de multe piese pica intr-un an laughing)) de la o simpla bucsa pana la turbina, injectoare. Piesele de bmw sunt scumpe noi.