| vladutz1995 a întrebat:

Cat costa o luneta noua de dacie 1310 cu incalzire. Mi s-a spart!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca se mai fabrica, mergi la magazinele de piese auto vechi, care au stocuri proprii de piese Dacia, poate gasesti.
http://olx.ro/oferta/luneta-dacia-1310-berlina-ID1EbbD.html
La mana a 2-a (la remat) e cam 50 de lei o luneta, cu tot cu cheder.

| MariusF23 a răspuns:

Gasesti la dezmembrari foarte ieftin, pana in 50 lei.

| Florian20405 a răspuns:

Noua? Nustiu daca mai gasesti, depinde ce fabricatie are, ce model e, adica breck sau berlina.
Pretul pt o luneta este de 20 ron.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Florian20405):

Pana si o oglinda simpla de 1310, fara reglaj interior, e 25 de lei... De unde luneta la 20?

| Florian20405 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Am gasit pe net big grin la dezmembrari