| mrrry a întrebat:

Cat costa o tinichigerie pentru o supernova?
schimbat podea, praguri

Ms mult de tot

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Doar praguri si podea cu tot cu vopsit 1700 lei iti pot rezolva tot daca esti din Bucuresti, in alte ateliere autorizate te duce putin mai mult. Trebuie schimbata tabla, sudata, data cu chit, data cu antifon, sprit chit, vopsea, al doilea strat de vopsea, lac toate date in cabina de vopsit si cam atat. Daca vrei doar tinighigerie te duce pe la 500-700 de lei in functie de cat de mancate de rugina sunt cele vechi pentru ca trebuie tratament in profunzime pentru a nu ramane rugina de la cele vechi si sa corodeze!

3 răspunsuri:
| al3xandru_4340 a răspuns:

in jur de 15000 de lei cu tot cu vopsit, sau daca vrei iti pot face eu rost, am un prieten care dezmembreaza Solenza / SuperNova, si le da la un pret minim.Si cred ca tot vei ajunge pe undeva la 1000lei dar stii macar ca o sa te tina, pentru ca este mai recomandat sa le schimbi decat sa le kituiesti

| Nostradamuss a răspuns:

Mai bine schimbi masina. la un service te costa macar 1000 de lei

| mrrry explică:

Am vandut.o cred ca e mai bine asa...happy
Multumesc mult pentru raspunsuri.