| alexandru432143 a întrebat:

Cat costa rca pentru un om de 60 de ani la un motor de 3l? (pentru audi a6 3.0 tdi) (in Romania nu bg) masina este din 2006! va rog calculatimi si mie dau funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu putem calcula noi... sunt zeci de calculatoare online de RCA nu e complicat sa le folosesti

| alexandru432143 explică (pentru suntserios):

Imi calculezi si mie te rog? iti dau funda! (masina este euro 4, 2967cmc, co2 227g/km, 165kw = 224 cp,) ( o inscriu pe jud olt ) iti dau funda daca imi calculezi si mie rca-ul! te rog!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Poti introduce datele pe siteul asta si iti da mai multe oferte incepand cu cea mai ieftina: https://www.rca-ieftin.ro/