| alexandru432143 a întrebat:

Cat costa rca pentru un om de 60 de ani la un motor de 3l? (pentru audi a6 3.0 tdi) (in Romania nu bg) masina este din 2006! va rog calculatimi si mie dau funda!(masina este euro 4, 2967cmc, co2 227g/km, 165kw = 224 cp,) ( o inscriu pe jud olt ) cine imi calculeaza dau funda imediat!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Intri aici https://www.rca-ieftin.ro/calculator-rca introduci toate datele de pe talon si o sa vezi oferte de rca de la toate firmele de asigurari.