| narcisionutz a întrebat:

Cat costa un atestat de la 16 ani pentru motocicletele cu capacitate pana in 50cc? Si ce examen trebuie sa dau ca sa il iau?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru cost trebuie sa intrebi scoala de conducere pe care vrei s-o urmezi, fiecare are tarife diferite.
Trebuie sa sustii testul teoretic si testul practic, acesta consta intr-un traseu in poligon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atestatul nu e valabil, ai nevoie de permis de conducere categoria AM. pentru costuri trebuie sa intrebi la scolile se soferi pentru ca au tarife diferite