| anonim_4396 a întrebat:

Cât mă costă dacă vreau numere la mașină personalizate? Adică să nu-mi dea orice pică, mă refer că poate vreau de exemplu : B 10 ABC si poate ei îmi dă care pică, încă o întrebare... dacă vreau sa schimb culoarea mașinii( colantare) cât mă costă să schimb talonul, și cât durează schimbarea talonului și să îmi facă plăcuța de înmatriculare pe care o vreau?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 80 lei era

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Numerele "la rand" costa 40 de lei, cele preferentiale costa 85 de lei, dar se acorda in limita combinatiilor disponibile.
In plus, fabricarea numerelor preferentiale dureaza cateva ore in plus, pe cand cele "la rand" se ridica la doar 2-3 ore de la depunerea actelor.

| gheorghe699 a răspuns:

Eu am schimbat masina anul trecut, am inmatriculato cu numere preferentiale, parca vreo 20 de lei, mai mult decat cele normale (la rand). daca schimbi culoarea masinii, nu schimbi talonul, iti schimba culoare pe talon, se face la mentiuni.

| Ha0t1c a răspuns:

85 de lei e parca preferentialul.

| Valyasdfg a răspuns (pentru Ha0t1c):

Am uitat...și ca să îmi iau numere roșii cât e?