| mgtow a întrebat:

Ce alegeti. bridgestone potenza sau maxxis gama medie (compozitie dura)? Bridgestone potenza e gama cea mai buna pe langa michelin dar nu stiu, e compozitie dura la cauciuc sau e moale? (ei zic ca sunt bune pentru masinile sport care ard gazul pe autostrazi) nu am vazut pe situl bridgestone sa zica daca e moale sau tare cauciucul ala, cine stie sa zica.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Eu as alege continental. banda de rulare e tare si cauciucul in compozitie pe lateral e moale putin, dar mi se par foarte bune. Eu asta am cumparat.

| mgtow explică (pentru Sofer):

Am dat 520£ pe 4 buc bridgestone potenza ultimul model fabricat. Nu renunt la brandul ala pentru nimic in lume (bridgestone passion for excellence) am avut continental.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E ca si cum compari Mercedes cu Dacia si ne intrebi ce am alege. Depinde de buget, evident.