| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

poate sa imi zica cineva daca Anvelopele (nokian hakkapeliitta) si (blizzak bridgestone) sunt bune am cumparat 2 din fiecare sunt M+S. Cine a mai folosit sa imi zica si mie o parere despre ele. Multumesc

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Ai auzit gresit.Nokian a facut primele anvelope de iarna din lume.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nokianu nu am auzit de bine, resapeaza. Bridgestone e japonez e de incredere

| xerxes1 a răspuns (pentru mgtow):

Ai auzit gresit.Nokian a facut primele anvelope de iarna din lume.