| JusTPauL a întrebat:

Ce înseamnă " reinforced" la cauciucurile la iarna?
E mare diferență între clasa A și C la aderenta pe asfalt umed?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au o rezistenta mai buna fata de cele normale in conditii extreme. A ar trebui sa fie mai bun fata de C

| JusTPauL explică (pentru mgtow):

Ești șofer ori pantofar?
Normal ca A e mai bun ca C, eu am întrebat dacă e mare diferență. Are +7m în plus fata de A la frânare.
Iar reinforced înseamnă că poți să mergi cu 80 la ora timp de câțiva km chiar și pe pană.

| mgtow a răspuns (pentru JusTPauL):

Lasa smecheria mai copile, si comenteaza la altii nu mie prosti ca tine am intalnit la greu dar am stiut cum sa-i expediez.

| Ciprian_Stainbuh_1990_dtSd a răspuns:

Interesanta intrebare

Ciprian-bani online
https://csl.ink/4etu