| The0nly a întrebat:

Ce masina va place cel mai mult? Justificati

Răspuns Câştigător
| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Miae miar place ferrari pentru ca nu este chiar asa de strigatoare adica are un model placut nu ca buggati zici cai pittbul ma enerveaza rau de tot si in primul rand ii si scumpa si merge si cu viteza prea mare, nu zic ca nu-mi place viteza da ce sa faci cu ia sa intri mai repede intr-un copac mai repede.ori cum cea mai vanduta masina dintre astea doua este masina italienilor(Ferrari)

13 răspunsuri:
| rossi46 a răspuns:

Sa te lauzi ca ai un Veyron e ca si cum te-ai lauda ca ti-ai cumparat teren pe luna. O masina nonsens cu un design grosolan, umflat, asta si din cauza ca trebuie sa mascheze acea anomalie tehnica de motor, supra alimentat de 20.000 de turbine si racit cu 100.000 de radiatoare. Cea mai evidenta chestie, niciodata nu vei atinge viteza maxima a masinii ca nu ai unde. Pentru Top Gear s-a blocat 10 km de strada dar pentru tine nu. Al doilea lucru: daca nu o folosesti la viteza ei maxima, atunci inseamna ca nu o folosesti la nimic, pentru ca de viraje si circuite de viteza nici nu poate fi vorba. Crezi ca Ferarri, Lamborghini sau alti producatori de renume, nu pot construi astfel de masini? Pot cu brio insa pe acesti constructori nu ii intereseaza acest segment de piata "manelist" pentru ca intr-o cursa de viteza (nu drag-uri) Veyronul nu are cum sa faca fata, asta ca sa nu vorbim de masinile de F1 pe care se lauda ca le bate. Mai ca imi vine sa rad. Masina de F1 bate Veyronul cu ceasul de la gara, peste 30 de secunde pe un tur de ircuit. De viteza nici nu mai discut. Jenson Button a atins 425 de km/h cu Honda F1 din 2002 (nu pe circuit, in linie dreapta).

| Nokitochikushi a răspuns:

Mie unul imi place pontiac firebrid din 1994 motor 3800 200 sicv de kp benzinar, pilot automat, happy etc :d

| razzvan27 a răspuns:

Mie unul imi place buggati veyron ca aspect. happy dar daca as avea bani si nu as avea ce face cu ei, mi-as lua un ferrari happy

| razzvan27 a răspuns:

Pai.nu cocalarii isi iau masini care sa atraga privirea pe strada? big grin ma gandesc eu... big grin acum o masina frumoasa dupa care intorci capul pe strada nu este neaparat masina de cocalari.

| silvester13051996 a răspuns:

Niciodata nu rebuie sa ai prea multi bani ca sa ai stil eu unul daca as avea 20-oooe mias lua un mustang altii siar lu bmw si alte masini de cocalari si nu ar atrage atentia pe strada cat ar atrage mustangul meu

| heddy10 a răspuns:

Subaru Impreza WRX STi

| remusbb a răspuns:

Aman2 sunt betive rau consuma mult

| Vladex1 a răspuns:

Intrebare aceasta este pusa degeaba. Doar 10-20 de oameni din lume isi permit buggati si ferrari. Chiar nu ganditi inainte sa le scrieti?

| The0nly explică (pentru Vladex1):

Mah nu am zis ca ce sa imi cumpar am intrebat doar ca sa imi fac o idee si de curiozitate intelegi

| The0nly explică:

Ma scuzatibig grinintre Buggati si ferrari

| Trinitygen a răspuns:

Buggati Veyron, una dintre cele mai rapide masini din lume cu un aspect uimitor.

| HappyDay a răspuns:

Daca iti iei un veryon deala, consumi o gramada de bani pe o masina.cu banii care ii dai pe masina aia iti iei 5 vile.Mai bine iei un nissan x-trail decat o masina de aia de viteza.Nissanul ala urca si pe munti cand e zapada.Aia.ce sa spun urca dar decat sa arunci o groaza de bani pe buggati sau pe ferrari,iei mai bine ori nissan, ori alt ceva, ori nimic.si ca sa-ti raspund la intrebare...as alege ferrari pentru ca e aratos la bot si ca nu baga viteza asa mare ca buggati(vorba spusa de killer).Deci.nu risipi banii, ai vazut, iti poti lua 5 vile cu banii care ii dai pe buggatti sau ferrari.

| BooBooRooZaa_3173 a răspuns:

Buggati...e si rapida si frumoasahappy