| mariuscdrz a întrebat:

Ce parere aveti despre gpl? Am achiziționat recent o masina cu benzina plus gpl, cum se comporta gpl ul iarna? Exista diferente intre gpl si benzina?

Răspuns Câştigător
| elcosmin a răspuns:

Si eu am masina cu gpl din fabrica, pot spune ca e cea mai utila chestie. Avantaje: consuma putin(bani), daca ramai fara gaz, se trece automat pe benzina, dezavantaje: e putin mai puturoasa, motorul trebuie sa atinga temperatura de 30 de grade ca sa treaca pe gaz. In rest nu as vedea vreo diferenta. Sper ca ti am fost de folos. Mandreste-te cu ea laughing

1 răspuns:
| Ionut722 a răspuns:

Sunt diferente parerea mea e sa te uiti la video pe you tube