| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa iau permisul de condus? Adica...sa nu mai dau kicks...stiti pe unde as putea gasi "tips& tricks"?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Sa dai cu banul.Pa cuvant.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Invata sa conduci, precum si regulile de circulatie!
Cu carnetul luat in stil "tips& tricks" vei deveni PERICOL PUBLIC pe sosea, atat pentru altii din trafic, dar si pentru cei dragi pe care le transporti in masina!
Cred ca nu vrei sa le ai pe constiinta!

| selef a răspuns:

Ia-ti un volan la calculator si distreaza-te prin casa. Daca vrei sa iesi la sosea ia carnetul pe bune, invata!

| georgesur a răspuns:

Vrei sa intrii in categoria:"Smecheri de Romania" sau te consideri "retardat"? Ce chiar nu te consideri in stare sa inveti LOGIC acel "regulament"care e conceput sa fie inteles deorice om indif. de ce studii are?

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Citeste legislatia si fa intrebarile din carte de cate ori poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca inveti i-ei carnetul usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevart poti sa inveti oricat daca nu este sa-l iei nu-l iei vb din proprie exp, o sa-l oiei atunci cand te-ai pregtit suficient si cand vrea doamne doamne

| ada a răspuns:

Invata cat mai mult.Axeaza-te pe decret, pe legislatie.Rezolva si intrebarile sau chestionarele. Dar nu le invata motamo pentru ca la politie difera.Si cred ca ar fi indicat sa mai mergi si pe la orele de legislatie.