| Mario1994 a întrebat:

Ce suv/ crossover imi recomandati pana in 16.000 euro? Sa aiba motor mic, de preferat dupa anul 2014.

33 răspunsuri:
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Shitty auto-correct (scuze pentru ca tarziu, nu am mai intrat pe TPU) si in *** cui ii zici copil de 15 ani? Bro, nu stii cine is.

| Mario1994 explică (pentru Думитреску_Джордж_1994):

Nu te mai enerva. happy

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns (pentru Mario1994):

Aha, clar, o aparut BMW-u in discutie. Gen ii BMW cu dotari full, in anunt scrie nu bate, nu troscane, 100.000 km, dar a avut total si 500.000 km. Toate rablele din Germania si Anglia le aducem la noi. Da stai, rable ii prost spus, sa le zicem sicrie, deoarece la dauna totala nu se mai pot numi "safe".