| MYK3 a întrebat:

Ceau fratilor, zicecimi si mie niste masini (si modelul) care sa aiba multe dotari inuntru adica in interior sa fie LUX stiti voi de ex. sa aiba modul de conducere comfort/sport etc, dublu climatronic etc.
Adica sa fie cat mai luxoasa inauntru si pretu pana ina 20.000 Euro

6 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Ce zici de un ford mondeo nou sau de un focus nou e o masina buna si la viteza e si confortabil si are si dotari bune... si in primul rand o iei noua cu bani astia nu o iei la mana a 2 sau dca nu un opel astra nou ar fi o alegere buna

| MYK3 explică (pentru adrian9811):

Ei bine, eu mă gandeam la un BMW sau Audi

| JASMYNA88 a răspuns:

De ce nu un SUV? Tuareg, ML, Q7 (2005)sau X5, sau Land Rover? mai poti opta si pentru Jaguar s-type, audi a8 acum depinde cat de masiva si puternica o vrei

| Predat0r a răspuns:

Un audi a5 2009, 2010 chiar ar fi bestial. Si cu un motor de 3.0 L smug. Spun pentru ca asta imi doresc si eu cand voi lua permisu dar atunci imi voi lua unu din 2012. happy