| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

Mi-am pus becuri albe h4 tip xenon 4300k în far la Logan. Seara le ploaie nu se vede prea bine adică bate mai mult în sus și lateral Oare nu le-am montat bine? !

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum spanac sa se vada bine daca ai pus niste becuri neomologate si probabil le-ai montat in fata blocului.

Esti genul ala de sofer care nu ii pasa deloc de restul participantilor la trafic si prefera sa ii orbeasca pe toti atat timp cat el are lumini smechere.

Vezi sa nu ramai fara talon.

| ȘefuLaValută a răspuns:

În mod sigur nu. Oricum loganul nu dispersează bine lumina, ai mai și pus xeboane prost montate ești cel mai urât coșmar pe timp de ploaie. Daca vrei xenon ideal ar fi să pui becuri de tip bulb, însă găsești mai multe informații la un tip, Streulea Cristian, caută-l pe youtube și vezi ce te interesează.Ai grijă de talon