| katita a întrebat:

Cum se aprind proiectoarele la dacie?

5 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Pe maneta cu claxonul ai o rotita de care invarti. E langa aia cu farurile. Dar nu toate Daciile au proiectoare...

| Koss01 a răspuns:

Butonul se afla in blocul de lumini acolo unde ai clanxonul si luminile s-ar putea sa nu mearga daca nu aprinzi faza scurta pe pozitii sigur nu merge deci trebuie sa aprinzi si faza lunga pentru a functiona daca nu este acolo ii pe bord sigur la dacea 1310 ii pe bord unde ii si ventilatoru Funda =D

| AlexDNK a răspuns:

Cauta un buton care arata ca un glont dar cu 3 linii si taiate nu stiu cum sa iti dau o poza http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/......21924.html

| Koss01 a răspuns (pentru AlexDNK):

Butonul ala ii de la poiectorul de ceata de pe spate

| Barbu_Florinel_1993 a răspuns:

Exista un buton anume cauta pe bord langa ceasuri