| anonim_4396 a întrebat:

Cum va simtiti cand conduceti noaptea si sunteti singuri in masina cu muzicile preferate? happy

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Linistitor dar in acelasi timp parca imi da si putin vibe de Need for speed sau ceva. Chiar imi place.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E stresant sa conduci noaptea în România. Prefer ziua.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma gandesc eu la ceva care sa-mi strice buna dispozitie, nu savurez momentul. De obicei sunt obosit, daca ma prinde noaptea pe drum.

| Frank51 a răspuns:

Te referi la vibeul ăla lowkey, normal că e mișto, dar contează mult si ce mașină este, adică una e să fie un Ford fiesta și una e să fie un audi a7. Eu și acum conduc, ies în fiecare seară, plânge puțin portofelul dar îmi place prea mult să conduc.

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru Frank51):

Acum, nu zic ca nu face diferenta si masina dar dupa parerea mea poti sa te simti bine si intr-un Ford Fiesta. Eu am trecut de la Seat ibiza 2001 la BMW e90 2010. Diferenta de la cer la pamant intre cele 2 masini dar nu pot spune ca face diferenta masina asa mult pentru mine

| Frank51 a răspuns (pentru ClaudiuM1997):

Clar, te poți simți bine chiar și într-o dacie logan, totul ține de preferințe. Însă decât să am o dacie Logan nouă, mai bine rămân la passat. Pur și simplu nu mă simt confortabil în mașinile ieftine și proaste.

Sorămea are o kia stonic 2019, luată nou nouță, deci mașină modernă, cu navigație mare, tot felul de tehnologii, însă nici în asta nu mă simt bine, are scaune de zici că stai în tractor, exact ca în logan.

Mie îmi plac mașinile vechi dar care sunt confortabile, gen passat dinainte de 2005, audi înainte de 2005, etc, pentru că nu-mi permit un audi nou sau măcar de generație mai nouă.

| Elena9328 a răspuns:

Foarte bineeee
Dar prea multa muzica singur in masina nu i bine, mai bine in pat acasa

| Ilovedinero a răspuns:

E ca o alta lume care e doar a ta. Uiti de toti si de toate.

| FindMyName a răspuns:

Relaxați. E un vibe mai chill, ca și cum,, te doare la bască" laughing
Acum lăsând glumele, da, e relaxant, liniștitor. te mai eliberezi de stres sau de o zi plină

| LDCCristi a răspuns:

Cavaler?

| RazvanC28 a răspuns:

Pt mine e chiar linistitor, am o masinuta cu ceva zvac si ma simt bine.