| YoyoXender a întrebat:

Dacă conduc o mașină cu transmisie auto pot conduce o mașină cu transmisie manuală?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai permis obtinut pe automata nu ai voie sa conduci manuala. Daca ai permis normal luat pe manuala conduci ce vrea muschiul tau

| DanielVali97 a răspuns:

Daca e vorba de America, da. Nu ai voie pentru ca daca ai facut scoala pe automata. Daca conduci in RO, poti conduce orice. Important ii sa conduci doar categoriile care le ai pe perimis.