| anonim_4396 a întrebat:

Daca i-a fost retinut permisul pentru acumularea de puncte(la predarea acestuia la politie iti mai da dovada de circulatie)

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca permisul de conducere a fost predat personal la politie de catre titular, nu se da dovada.An situatia retinerii an trafic, agentii de circulatie ati dau dovada de circulatie.

| covexrobu a răspuns:

Oricum ti se da dovada cu sau fara drept de circulatie. Pentru a putea dovedii ca tu ai permis de conducere.

| sese a răspuns:

In mod normal da; intra totusi aicibig grinrept online

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti se da o dovada, fara valabilitate, si se retine permisul pentru o luna de zile. happy