| andrei366 a întrebat:

in urma cu 3 luni mi, a fost suspendat permisul pe o perioada de 30 de zile pentru cumul de puncte,si mam urcat la volan si mau prins mi, au intocmit dosar penal si de 3 luni nu am primit nimic,am fost la politie unde este dosaru si mi, au confirmat ca dosaru se afla in cercetari si ca pot sa fac cerere la parchet pentru o dovada de circulatie cu posibilitatea prelungiri intrebarea mea este urmatoarea pot sa fac cerere pentru dovada deodata ce pe dovada mea scrie FARA DREPT DE CIRCULATIE?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa faci cererea dar nu este obligatoriu sa ti-o aprobe.