| FlorinCiokan a întrebat:

Daca la o instalatie xenon pun un bec care nu e xenon functioneaza? Deoarece nu vreau sa demontez instalatia sa pun simplu becul fara...

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Poate risti sa arzi si transformatorul si daca e de origine pe masina te costa ceva mai mult decat un kit aftermarket.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Cred ca vei arde becul pentru ca instalatia functioneaza la voltaj diferit dar poti incerca pentru ca un be e in jur de 5 lei asa ca nu pierzi mare lucru