| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreau să mă înscriu la școala de șoferi Categoria B și vreau să dau in rate cum trebuie sa procedez și cum plătesc rata?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba la scoala de soferi unde vrei sa te inscrii, ca nu toti vor plata in rate.
In orice caz, nu uita ca ai nevoie de cel putin inca 1000 lei pentru dosarul medical, pentru analizele medicale, pentru consultatiile la ochi, psihiatrie samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine strange 3000 lei si cand ii ai pe toti, atunci demarezi inscrierea la scoala de soferi si analizele medicale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta o sa afli de la scoala de soferi la care te inscrii ca fiecare are procedura ei pentru plata in rate.

| mihai69 a răspuns:

Întreabă la sediul firmei unde vrei să faci cursul.
Fiecare are propriile reguli.