| Rhh_Rhh_1998 a întrebat:

Cum e cu rata la scoala de soferi? Adica cat costa rata, cand se platesc ratele, cate rate sunt?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul scolii de conducere sau du-te personal si o sa vezi daca ofera posibilitatea platii in rate, cate rate, care este suma fiecareia.
Nu la toate scolile este la fel, asa ca nu avem cum sa-ti dam un raspuns corect.

| darrio2007 a răspuns:

Fiecare scoala de soferi isi stabileste regulamentul intern. Implicit si aceasta problema. Asa ca nu avem de unde sti care e treaba cu ratele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca nu stim. Fiecare scoala are propriile ei oferte si reguli referitor la plata.