| anonim_4396 a întrebat:

Doresc un raspuns urgent daca se poate. Am solenza, si doresc sa imi reinnoiesc asigurarea astra, cat ma costa fiindca am facut un calcul si acolo imi da de fiecare data pretul pentru prima asigurare. Cum aflu cat ma costa, ar trebui sa fie foarte ieftin pentru 6 luni.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Carpatica e cea mai ieftina, du- te la un broker

| viotedy a răspuns:

Dar de ce numai de la astra? stiu ca la Tiriac e cea mai ieftina.

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Daca vrei uite aici https://www.emag.ro/asigurari-rca/?path=asigurari-rca%2F
Sunt cele mai ieftine asigurari tu completezi acolo si in doua zile iti vine prin curierat iti vine acasa, eu cat am lucrat la curierat am livrat foarte multe si nu au fost probleme deloc.

| Ferenin a răspuns (pentru Radu_Hariga_1988):

Pai cea mai ieftina pe care am gasit-o e 612 lei si asta la Carpatica. Inca o chestie, intrebarea a fost postata de un amic care a fost pe la mine, si vrea sa stie daca astia 612 lei trebuie platiti integral sau lunar.

| Radu_Hariga_1988 a răspuns (pentru Ferenin):

Daca o faci pe eMAG trebuie sa platesti integral cand ajunge curierul i-ai dat banii.Asa daca mergi pe la firme cred ca poti plati si in rate nu stiu exact.