| TheKitty a întrebat:

Am o intrebare. Ce este mai misto? Un scuter sau un ATV? Stiu ca poate unii baieti o sa zica chestii de genu: "fetele si motoarele nu au nimic de-a face" sau "cumpara-ti farduri nu motoare" laughing dar pe mine ma pasioneaza chestiile astea si vreau sa ma ajutati sa ma decid! Dau funda pentru raspunsul cel mai convingator!:*:*

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu știu cine ți-a spus ție treaba asta, dar nouă ne plac fetele pe motoare.
Cât despre scooter vs ATV, eu aș spune că scooter-ul este mai mobil, te poți strecura cu el prin trafic mult mai ușor, pe când cu un ATV... trebuie să stai bară la bară ca noi. Plus că ATV-ul nu este prea sigur, nu că scooter-ul ar fi prea sigur, dar un ATV se răstoarnă extrem de ușor dacă-l bruschezi, mai ales când trebuie să faci o manevră de urgență.

| TheKitty explică (pentru 0rlando):

Ma bucur ca dau in sfarsit peste niste baieti care ma intelegwinking laughing Si eu inclinam balanta mai mult spre scooter.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui cati ani ai.
Parerea mea este ca un ATV este mai sigur.

| viotedy a răspuns:

Scuter.atv-ul e demodat.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! ATV-ul este mai bun decat scooter-ul.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un scuter daca vrei sa te poti "misca" oriunde. Cu ATV-ul nu prea poti sa mergi in oras.

| musickid440 a răspuns:

Pentru o fata eu ti-as recomanda un scooter rosu d-ala metalizat rolling on the floor Asa mi se pare ca ar arata genialwinking Si eu sunt fata si sunt foarte baietoasa. Prefer un ATV sau scooter decat farduri sau ceva de genul.

(^______________^)

| TheKitty explică:

A si scuzati greselile de gramatica...m-am cam grabit laughing Oricum intelegeti voiwinking :*