| LiviuSorinel23 a întrebat:

Mai pot sa iau sedinte in plus de condus cu cateva zile pana sa dau examenul? Eu deja le-am terminat pe cele 15 obligatori si vreau sa mai iau 3 sedinte sa nu uit parcarile si alea.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci cate vrei ca doar le platesti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbeste cu instructorul sau cu cei de la scoala. In principiu este posibil.

| sweetys a răspuns:

Poti sa iei sedinta si in dimineata in care ai examenul. De obicei instructorii isi lasa cateva sedinte inainte de examen. Vorbeste cu instructorul si cu cei de la scoala

| LiviuSorinel23 explică (pentru sweetys):

Eu deja am facut 15 sedinte alea sunt obligatori, nu aveam cum sa las din ele pentru ca daca nu, nu ma baga la sala.

| sweetys a răspuns (pentru LiviuSorinel23):

Sunt instructori care le trec din pix ca si cum le-ai facut, si lasa 3 inainte de oras. Dar poti sa iti iei in plus cate sedinte vrei, doar ca le platesti

| LiviuSorinel23 explică (pentru sweetys):

Nu mai e asa cum era inainte acum se verifica boss