| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Mi-am cumparat recent o masina second hand audi a 4 an 1996 motor 1.8 din Germania si as vrea sai scot numere rosii ce taxe ar trebui sa platesc acum

Răspuns Câştigător
| FlappyXXX a răspuns:

Salut! Sper să îți fie de folos.
http://inmatricularimasini.ro/inmatriculari_provizorii.html

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-o vor inregistra cei de la RAR, ca o batranica de 21 de ani... are multe bube-n cap.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Iti dai seama ca majoritatea celor ca el dau 500 EUR si inca o data pe atit spaga la RAR... apoi se pling ca trebuie' sa isi cumpere gume de iarna sau ca vai ce scumpa e benzina/motorina. Geez...

| Vujdeu_Paul_1997 a răspuns:

Sa scoti nr rosii pe o luna te va costa in jur de 150-200 lei