| leeulee a întrebat:

Nu stiti de ce pompa ABS functioneaza in continuu chiar si daca scot cheille din contact la Peugeot 307? Se opreste doar daca decuplez bateria. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cere sfatul unui mecanic la un service.

| rapidistzu a răspuns:

Decupleaza firele, au o mufa langa etrier, si asa nu prea ai treaba ca sofer cu ele...

| KTAleen a răspuns:

Intra pe forum peugeot

| Raresyxic a răspuns:

Nu exista pompa ABS. ABS-ul este o parte electronica care asista franarea. S-ar putea sa se fi defectat ABS-ul de la o roata. Oricum trebuie verificata pe un elevator. Bafta!