| catalin030 a întrebat:

O masina buna care nici sa nu consume foarte mult dar sa si arate cat de cat bine? Buget 8000euro

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Renault ceva sportiv la aspect sau toyota - honda civic.

| Sofer a răspuns:

Bmw E90 2010 LCI.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu am un Seat Exeo 2.0 TDI CR 143cp din 2011 si de 22. 000km nu am probleme. Mie imi place cum arata ( gusturile nu se discuta). E bazat pe vechiul Audi A4 B7 deci e o masina mecanica nu plina de electronica. Alte optiuni sunt: renault megane 3 1.5 dci, Seat leon, Audi a3. Daca vrei ceva pe benzina atunci as merge tot pe renault sau ceva japonez.

| Andresso a răspuns:

Volvo V40.