| catalin542000 a întrebat:

Pe net la registru auto român poti vedea daca masina are km dati înapoi?

Eu cand verific vad ca imi arata kilometri pe care cred ca ii avea masina cand am fost la rar dar ca sa vad daca a avut înainte de rar km dati înapoi nu stiu daca se poate vedea, dacă îți arată.

Si unde as putea verifica km mașinii daca au fost sau nu dati înapoi dar GRATIS fără să dau bani! Dacă există asa ceva, sa fie GRATIS?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gratis nicăieri

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe rarom.ro vezi doar citirile de kilometraj de la vizitele la RAR si inspectiile ITP romanesti. Daca masina a fost inmatriculata si in alte tari, nu apar itp-urile de acolo pe rarom. Doar ce s-a facut in Romania apare, iar unele date au fost trecute prost de catre incultii din unitatile ITP de cartier.

| Sofer a răspuns:

Nimic nu e gratis. Prin aplicația rar vezi km ce ii are mașina și e de ajutor.
Car vertical sa afli date despre km.