| tapuu a întrebat:

Pentru o masina care are certificatul luat de politie pentru geamuri foliate, daca ma duc cu ea la rar ce controleaza la ea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai ITP valabila atunci controleaza doar modificarile facute, asa cum ti-am spus.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vor controla daca vizibilitatea este buna si cum s-a schimbat aspectul masinii si, daca totul este in regula, vor consemna in cartea de identitate a masinii modificarea facuta.

| tapuu explică (pentru Ioandelasal):

Ma refer daca controleaza ca atunci cand o inmatriculezi?

| Ioandelasal a răspuns (pentru tapuu):

Daca ai ITP valabila atunci controleaza doar modificarile facute, asa cum ti-am spus.