| anonim20155 a întrebat:

Pot sa-mi schimb instructorul daca intreb la secretariatul scolii de soferi sa-mi dea un instructor mai cu experienta?
Pot rezolva acolo sau trebuie sa vorbesc din nou cu instructorul acesta si apoi la secretariat.
Cum se procedeaza? Cine a mai schimbat.

4 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Salut,deci te duci la secretariat si ceri un alt instructor si daca te intreaba motivul iti spune.Si secretara o sa iti spuna daca iti da alt instructor sau nu, daca sunt instructori mai liberi o sa te schimbe

| anonim20155 explică (pentru BJK1903):

AM citit în trecut pe tpu.ro Spunea cineva de un dosar, că trebuie să-l ceri de la instructorul vechi nu am inteles la ce se refera practic. Ce legatura are dosarul cu schimbarea instructorului. Spun asta ca am mai citit legat de acest aspect.

| BJK1903 a răspuns (pentru anonim20155):

Da,dar nu este un dosar. Este foaia ta de curs la scoala de soferi(este la instructor) si trebuie sa ti-o dea instructorul inapoi si foaia aia ajunge la noul tau instructor si acolo scrie cate ore ai condus si cati km pe sedinta.

| anonim20155 explică (pentru BJK1903):

Pai daca se supara ala daca il schimb. Ma va intreba de ce ma schimb etc etc. Si eu ce sa-i raspund ca sa nu il lezez sa il supar?