| PaulMPIC a întrebat:

intrebarea mea este cam cat m-ar costa sa trec actele pe numele meu la o masina care se inmatriculeaza la primarie si ce ar mai trebui sa platesc! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Pai depinde acuma, tatal meu a platit vreo 10 milioane, sa platesti ceva taxe trebuie pentru poluare etc, Mesaj daca vrei amanunte.Bafta!

| PaulMPIC explică (pentru Diavolcata):

Cam cat m-ar ajunge ca sa pot sa circul cu ea

| Maioru a răspuns:

Identificare RAR =100 ron, taxe CEC=13 ron, taxe administratia financiara=8 ron, acte de vanzare-cumparare, fise de inmatriculare=50 ron, asigurare=250 ron, rovinieta=150 ron, numere=40 ron, impozit primarie=100 ron, copii xerox si alte maruntisuri=50 ron.Fa singur socoteala acum.