| YannTiersen a întrebat:

Salut.Am 20 de ani si de mult am dorit sa pot conduce un motor (ZX6R 636 este preferatul meu). Totusi din pacate eu nici pe bicicleta nu stiu sa merg (nu pentru ca as fi incercat si nu as fi reusit ci pentru ca nu m-au pasionat niciodata bicicletele).Am vrut sa deschid aceasta paranteza deoarece este in stransa legatura cu echilibrul pe un motor,sau cel putin asa banuiesc.Ce ma sfatuiti? Sa urmez scoala iar acolo ei ma vor invata tot, inclusiv echilibrul pe un motor sau sa fac rost de o bicicleta si sa exersez echilibrul pe la mine prin zona? Sincer nu as vrea varianta asta pentru ca ar fi de-a dreptul hilar sa ma vada lumea "exersand" echilibrul pe bicla la varsta de 20 de ani.
Orice sfat este binevenit!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Jucaria aia oricum o poti conduce abia la 24 ani cand vei putea da categoria A sau la 22 daca iti dai acum A2 asa ca ai timp sa inveti. Pana una alt incearca cu bicicleta, nu rade nimeni de tine

1 răspuns:
| diecesca a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci la o scoala unde sa inveti dar inainte de a te duce ar trebui sa incerci pe bicicleta sa stii cate ceva si tu.