| semyryan a întrebat:

Salut am in jur de 4000 de euro si vreau sa imi cumpar o masina dar nu ma pot hotara.Imi puteti da idei de preferat Bmw sau Wolkswagen. Ma gandeam la un Bmw 520 din 2000 dar ma gandesc la pretul pieselor piese si taxa de poluare.

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Fereste-te de BMW, sunt greu de intretinut, plus ca sunt rulate. Cauta un Passat B5.5 sau un Golf 4, poti cauta si un Opel Astra, gasesti masini bune in bugetul asta.

| Ghost13 a răspuns:

Ford Fusion

| PoliTmFan a răspuns:

Eu chiar iti recomand un bmw http://www.google.ro/......tp?/search Iti iei unul de asta la vreo 500-1000 de euro, mai bagi tu inca 2000 si te-ai scos frate;) :D.

| alche a răspuns:

Un BMW vechi e o alegere proasta pentru ca piesele sunt f scumpe.MAi bine cauta un opel astra bun sau o toyota corolla chiar daca nu dau la fel de bine ca un BMW dar sunt mai practice